Správa siete


Štandardizované postupy

Všetky pravidelné servisné úkony sa robia pomocou presných písomných postupov, ktoré sú optimalizované pre klienta. To umožňuje, aby boli počítače vždy spravované rovnakým spôsobom.

checkmark
archive-1

Dokumentácia

Všetky informácie o sieti a počítačoch podrobne dokumentujeme, čo výrazne urýchľuje správu. Takisto dokumentujeme všetky pravidelné úkony.

Bezpečnosť

S nami sú vaše dáta zmluvne chránené pred akýmkoľvek zneužitím. Už sa nemusíte obávať, že sa dostanú do nesprávnych rúk.

secure-folder
phone-email

Rýchlosť

Pre telefonické nahlasovanie problémov garantujeme odpoveď do 1 hodiny. V prípade E-mailových nahlásení garantujeme odpoveď do 12 hodín. To platí rovnako v pracovné dni, ako aj cez víkendy a počas sviatkov.

Náhradné komponenty

Vďaka kontaktom s poprednými dodávateľmi
výpočtovej techniky zabezpečujeme nákup
náhradných komponentov, ako aj celých PC setov. Nemusíte ich už zháňať a strácať čas surfovaním na internete. O nákup, inštaláciu a nastavenie daných zariadení sa postaráme my.

ssd
Car

Riešenie problémov u klienta

Väčšinu servisných zásahov vieme vyriešiť pomocou profesionálneho softvéru na vzdialenú správu. Ak je však nutné prísť priamo k vám, nie je to pre nás žiaden problém. V rámci Bratislavského kraja je doprava zdarma.

Likvidácia vyradených zariadení

Už nemusíte mať pozornosť na všetkých starých počítačoch a zariadeniach, ktoré vám iba zapĺňajú priestory. My sa postaráme o vymazanie všetkých dát a následnú likvidáciu takejto nepotrebnej elektroniky.

waste

V prípade záujmu o viac informácii nás neváhajte kontaktovať.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone